Przemówienie z okazji I rocznicy Odrodzenia Królestwa Wurstlandii 3 maja 1517 roku

Siedziba Władz Wurstlandii

Moderator: Król

Awatar użytkownika
Jan Kmicic
Król

Przemówienie z okazji I rocznicy Odrodzenia Królestwa Wurstlandii 3 maja 1517 roku

Postautor: Jan Kmicic » 02 maja 2017, 20:17

Obywatelki i obywatele Królestwa Wurstlandii, drodzy mieszkańcy, szanowni przyjaciele!

Kiedy po kilkunastu miesiącach przerwy spotkaliśmy się tutaj ponownie rok temu, 3 maja 1516 roku, mieliśmy wiele obaw jak długo uda nam się tym razem utrzymać Wurstlandię przy życiu. Sam nie wierzyłem, że doczekamy nawet do tej rocznicy, ale każdy z nas wiedział, że warto spróbować bo Wurstlandia jest dla nas przede wszystkim miejscem spotkania przyjaciół. Przez ten rok były co prawda znaczne spadki aktywności, również i dzisiaj przeżywamy to co widzimy po braku jakiejkolwiek działalności, ale doświadczenie pokazuje, że za jakiś czas znowu v-życie na forum ożyje i rozwiniemy skrzydła.

Co nam dał ten rok? Trzy wiece wyborcze, trzech króli (przypadek?), wiele nowych ustaw, praw, nowe pomysły, kilku nowych mieszkańców, wiele przegadanych wieczorów na wszelakie tematy. Każda z tych wymienionych przeze mnie rzeczy to kolejny punkt rozwoju naszego Królestwa. W planach mam jeszcze wiele ciekawych rzeczy, jednak do tego potrzebuję Was i czekam na Waszą aktywność. Oczywiście wiem i przyznaję, że sam nie jestem bez winy, bo jako jeden z pierwszych zanikłem podczas tej "tury" nieobecności, dlatego zdaję sobie sprawę, że każdy z nas ma swoje własne realne życie, realne problemy i zainteresowania, ale przecież prędzej czy później każdy z Was zatęskni za Wurstlandią i tutaj zajrzy.

Czy doczekamy drugiej rocznicy? To zależy od nas wszystkich, od tego czy nie zapomnimy ponownie o Wurstlandii. Jeżeli nawet tak się stanie, to jestem pewien że Królestwo czeka kolejne odrodzenie, bo pamiętamy, że dzięki tej pustce i tęsknocie za tym miejscem powróciliśmy tu rok temu. Mam nadzieję, że już niedługo aktywność wzrośnie i pojawicie się tutaj wszyscy z nowymi pomysłami.

Niech żyje Królestwo Wurstlandii!

Wróć do „Zamek Królewski”