Piąta prędkość mikroświata

Dawny Królewski Uniwersytet
Edukacja, ochrona dzieł i wsparcie twórczości mieszkańców.

Moderator: Ludwik Bourbon

Euzebiusz z Cezarei

Piąta prędkość mikroświata

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 02 kwie 2017, 3:52

Zawsze był problem aktywności w mikroświecie. Z medycznego punktu widzenia, tam, gdzie występuje brak aktywności, następuje pewnego rodzaju zwyrodnienie oparte na tym, iż wprowadza się pewnego rodzaju wspomaganie aktywności. Najbardziej popularnym wspomaganiem jest wspomagacz legislacyjny, który ma w sposób automatyczny określać ramy działania jednostek.

Tak bardzo rozpędzeni ze swoimi wspomagaczami zwyrodnialcy gnają przed siebie bez opamiętania i tną, to co zostało już ucięte w taki sposób, aby wyglądało na doklejone. Dzięki temu tworzy się iluzja aktywności, a za nią się kryjąca blokada i strach, bo twór, do którego się przychodzi, jest rzekomo dobrowolny i nakłada się jeszcze na jednostki przychodzące ramy tak chore w swym zamyśle, że odstraszają na wstępie. Najlepsze jest to, iż kreujący ów ramy są szczerze przekonani, że to chroni nowoprzybyłych przed jakimś tam przez nich ubzduranym zagrożeniem.

Otóż, trzeba powiedzieć jasno i otwarcie, że osoby mówiące o wszelakiej ochronie czy też prewencji mają ochotę pozamykać ludzi w klatkach (chronić ich) tak jak zwierzęta zamyka się w zoo, aby były godnym widowiskiem dla przechodniów. Dlatego, celem są Ci przechodzący ludzie, którzy mają doglądać, czy ludzie wychodzą z zoo uśmiechnięci, z zakupioną watą cukrową czy też balonikiem oraz to, czy wracają po więcej.

Zatem, największą potrzebą mikroświata są zwierzęta, bo ludzi doglądających jest cała masa, a w klatkach hula powietrze oznaczające nicość przypieczętowana zanikiem. Czy człowiek zakochany w zasadach może stać się nagle zwierzęciem? Jeżeli tak, to w jakich przypadkach i czy jest to proces nieodwracalny, który prowadzi do samozapełniania się klatek ludźmi?

Wróć do „Inkunabuł Wurstlandzki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość