Herb Grastenholm

Moderatorzy: Johan Calgari, Villemo Maiden

Euzebiusz z Cezarei

Re: Herb Grastenholm

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 01 kwie 2017, 2:52

Został zamieszczony projekt herbu, ale pizduś zarządzający Wurststadt go usunął wraz z całym postem. Podobno z gustem się nie dyskutuje, a tu proszę...

Marietta della Veronese

Postautor: Marietta della Veronese » 01 kwie 2017, 13:56

Gdy towarzystwo dyskutowało o danym mieniu, Marietta zręcznym ruchem złapała kaczkę, sparecujacą nieopodal ich. Skubnęła pióro, po czym zanużyła je w błocie. Następnie z szerokiego rękawa lewej ręki wyciągnęła zmiętolony pergamin.

- Niestety dużo pracy mnie czeka w Barwaldzie i na dodatek podróż na obce ziemie, ale postaram się szybko Wam zwizualizować me pierwsze myśli o herbie.

Obrazek

Euzebiusz z Cezarei

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 01 kwie 2017, 17:03

Trzeba było napisać, że skurwysyństwo zasiedziałe w Grastenholm i Wurststadt oczekuje tylko na profesjonalne herby od konkretnych osób... Tak właśnie zabijacie aktywność dopuszczając do konkursu tylko wybrańców!!! Ja wiem, że macie taką przypadłość ustawiania przetargów, aby przedstawiciele Waszych rodzin mogli wygrywać....

Jebał Was pies!

Awatar użytkownika
Villemo Maiden
Mieszkaniec

Postautor: Villemo Maiden » 06 kwie 2017, 2:51

Przypominam, iż zostało niewiele czasu na dostarczenie swoich pomysłów. Na chwilę obecną wygląda to tak, że Panna Marietta wygra walkowerem.
(-) Villemo Charlotta Maiden
Sołtys wsi Grastenholm w Guberni Wurststadzkiej

Awatar użytkownika
Villemo Maiden
Mieszkaniec

Postautor: Villemo Maiden » 08 kwie 2017, 21:47

Nie zostało już wiele czasu, a nikt nie chce podzielić się z nami swoimi pomysłami. Rezygnuję więc z możliwości zasiadania w jury, aby Panna Marietta miała jakąś względną konkurencję.

Oto mój pomysł na herb. Utrzymałam go w kolorach herbu guberni. Przedstawia ona góry do których przylega Grastenholm, las oraz minerały, które możliwe, iż da się tu wydobyć.

Obrazek
(-) Villemo Charlotta Maiden
Sołtys wsi Grastenholm w Guberni Wurststadzkiej

Awatar użytkownika
Johan Calgari
Mieszkaniec

Postautor: Johan Calgari » 09 kwie 2017, 22:17

Super. Mamy kilka propozycji na pewno będzie w czym wybierać. Królu, nadal chcesz zasiadać w komisji?
Obrazek
(-) Johan Calgari
Gubernator Guberni Wurststadzkiej

Awatar użytkownika
Jan Kmicic
Król

Postautor: Jan Kmicic » 10 kwie 2017, 16:33

Oczywiście że tak :)

Marietta della Veronese

Postautor: Marietta della Veronese » 18 kwie 2017, 19:26

Kiedy można spodziewać się dezycji komisji ? :D

Awatar użytkownika
Dorian Luther
Mieszkaniec

Postautor: Dorian Luther » 31 maja 2017, 20:11

Skąd przybył i jak się tu znalazł - nie wiadomo. Wkroczył do sali, zmierzył wszystkich wzrokiem, po czym przemówił.
Jeśli wciąż można składać swe propozycje, a nie widzę jakoby konkursowy czas upłynął, pozwolę wtrącić wzór herbu dla Grastenholm:

Obrazek

Siła drzemiąca w czarnym niedźwiedziu stojącym w gotowości na dwóch łapach, potężnemu obrońcy zielonych lasów i głównej jej siedziby. To powinien być symbol i zarazem barwy Grastenholm, barwy natury - zielonej za dnia i ciemnej w nocy.

Awatar użytkownika
Jan Kmicic
Król

Postautor: Jan Kmicic » 26 wrz 2017, 17:35

Widzę, że temat wyboru herbu dla Grastenholm nam się lekko przykurzył, więc czas najwyższy aby wyłonić zwycięzcę konkursu. Jako iż pani sołtys zrezygnowała z zasiadania w jury aby móc zgłosić się ze swoim projektem, zostałem chyba jedynym oceniającym tutaj członkiem.

Przypominam, że dla twórcy zwycięskiego projektu jest odznaczenie Orderem Zasługi dla Królestwa Wurstlandii, nagroda pieniężna w wysokości 500D oraz 50 litrowa beczka wina pochodząca z waldusiowej piwniczki.

Swoje prace zgłosili:
-panna Marietta della Veronise, która niestety opuściła nasze królestwo,
-panna sołtys Villemo Maiden,
-pan pułkownik Dorian Luther.

Przyglądałem się wszystkim pracom, wszystkie z nich zostały bardzo estetycznie wykonane. Naprawdę, jest na czym zawiesić oko. Uznałem jednak, że najlepszym wyborem będzie projekt panny Villemo Maiden, która swój projekt wykonała nawiązując do barw guberni, a także nawiązuje do okolicznej przyrody. Gratuluję pannie Maiden i zapraszam na Zamek w celu odebrania nagród. Jedynie beczka z winem będzie do odbioru w Dworku Waldusia.

Wróć do „Dom Gier”