Obrażamy?

Pokaźny plac gdzie rozstawiają się przybyli z całego kraju kramarze.

Moderator: Ludwik Bourbon

Awatar użytkownika
Jan Kmicic
Król

Re: Obrażamy?

Postautor: Jan Kmicic » 24 mar 2017, 14:24

Ja nie będę dostarczał dowodów, Szanowny monarcho, a pozwolę Tobie je dostarczyć jak przyjdzie na to odpowiednia chwila. Fakt, że się ich wstydzisz teraz, jest dla mnie w zupełności zrozumiały. :D
Skoro pan nie ma zamiaru dostarczać dowodów to dla mnie oznacza że ich pan nie posiada :)
Znowu jakieś "my"? :P Chyba zacznę się bać. :P
A owszem. Na tym polega różnica między mną a Waćpanem, że za mną stoją ludzie a pan jest sam.
Szanowny królu, masz złudną nadzieję, że Wurstlandia jest skazana na mnie. Zawsze będą jednostki w świecie, które będą się wzajemnie szachowały, a rezultatem tego będzie a) wygrana jednej ze stron, b) przegrana jednej ze stron, c) patowa sytuacja. Na tym polega władanie ludnością Ci powierzoną i jeżeli uważasz, że chcesz ze mną pogrywać, to Ci pokazuje trzy warianty, które Cię czekają. Chcesz brnąć w to dalej, to pozwolę Ci osiągnąć jeden z tych trzech stadiów.
Traf w dziesiątkę, w szachy lubię grać. Mam nadzieję, że jest pan wytrawnym graczem i nie ogranicza się pan do bicia konia.

Euzebiusz z Cezarei

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 24 mar 2017, 14:33

A owszem. Na tym polega różnica między mną a Waćpanem, że za mną stoją ludzie a pan jest sam.
Ja przynajmniej nie czuję się skrępowany. Poza tym, sam się WKM przyznał, że ma WKM ogon na sobie. :P
Traf w dziesiątkę, w szachy lubię grać. Mam nadzieję, że jest pan wytrawnym graczem i nie ogranicza się pan do bicia konia.
Koń ma być godziwie ujeżdżany, ale to król jest figurą, która kończy grę, więc radzę się otoczyć figurami, które króla obronią. :D
Skoro pan nie ma zamiaru dostarczać dowodów to dla mnie oznacza że ich pan nie posiada :)
Ważne, że król je posiada i ujawni je w swoim czasie. :D

Marietta della Veronese

Postautor: Marietta della Veronese » 27 mar 2017, 21:12

Przyznaję, że w połowie przestałam czytać wypociny Euzebiusza i WKM.
Jeśli już wymieniliście się "zdaniami". Mogę liczyć na zamknięcie wątku i wrzucenia go do kosza=archiwum. :D

Euzebiusz z Cezarei

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 28 mar 2017, 1:29

I to jest ciekawe, że to co stare, wyblakłe i przetarte, to się trzyma nie wiem dla kogo i śmieci forum... Czy Królestwo Wurstlandii bierze udział w jakiejś akcji "Dzień bez śmieci, dniem straconym"? :P

Ja rozumiem, że obce służby zaglądają na terytoria Wurstlandii i obserwują tutejszą aktywność i muszą pogmerać w śmieciach, bo taki mają zwyczaj, no ale jak już mają ryć tymi swoimi ryjami w poszukiwaniu czegoś, to niech sobie zanurzą te łby w ich naturalnym środowisku, czyli w archiwum.

A tak poza tym, śpiące towarzystwo z Wurststadt zaszczyciło swą obecnością w KW i od razu polecieli zameldować się królowi, że są, kiedy był mały zamach na ich życie... :D :D Ta banda niepalących się rzezimieszków powinna skończyć ten lokalny burdel z piratami, bo żadna z gubernii właściwie nie reagowała. Tylko biedna straż ogniowa wraz z wojskiem oraz nieboszczyk Luther próbowali coś działać, a reszta umiała pisać o srających ptaszkach. Wielkie mi halo, gówno lecące z nieba. Sama natura. :D

W ogóle jaki jest status piratów obecnie? Ścięto ich czy nie ścięto? Żyją czy nie v-żyją? Tak żeście kuźwa namieszali, że nikt już nic nie wie...

Sejm Walny skoro jest zamknięty, to wypieprzyć go do archiwum... Pole widzenia ma być jasne dla ewentualnych nowych, a nie najebane wszystkiego i nawet starzy wyjadacze nie wiedzą o co loto. :P

Trzech administratorów jest to nie będzie trzeba zbyt wielkiego wysiłku, co Panowie? Markus Vilander sobie świetnie dawał radę przy drobnej pomocy Ludwika, a Wy mam nadzieję, że nie specjalizujecie się tylko w banowaniu ludzi jak Wam ktoś szepnie na ucho, że się robi chujowa atmosfera...

Wróć do „Rynek Miejski”