WYZYWAM EUZEBIUSZA Z CEZAREI

Pokaźny plac gdzie rozstawiają się przybyli z całego kraju kramarze.

Moderator: Ludwik Bourbon

Awatar użytkownika
Dorian Luther
Mieszkaniec

WYZYWAM EUZEBIUSZA Z CEZAREI

Postautor: Dorian Luther » 24 mar 2017, 18:08

Stanął na środku rynku miejskiego, w pełnym uzbrojeniu, z bronią u pasa i tarczą na plecach, po czym wygłosił te oto słowa:

Ja, Dornan Loth a.k.a. Dorian Luther, niniejszym ogłaszam iż wyzywam na pojedynek na śmierć i życie Euzebiusza z Cezarei.

Uprzedzając reakcję wyzwanego dodał:

Nie, to nie będzie pojedynek w demonstracji przyrodzenia, które tak ochoczo wszędzie okazujesz jak męska dziwka. Jeśli polegnę, pożegnam ten kraj z radością. Jeśli ty polegniesz, to wypierdalasz z Wurstlandii na zawsze i demonstruj sobie penisa na blogach. Wygrany otrzymuje prawa do rodu Vilander i majątek poległego. Brak reakcji lub odmowa tożsame będzie z twoją decyzją na ścięcie twej głowy mieczem. Zdecydujesz się na ścięcie, to pozostaniesz męską dziwką demonstrującą wszędzie swe przyrodzenie. Wybierz sobie sędziego pojedynku, bo zapewne jak paranoik będziesz insynuować konspirację. Przyswój sobie zasady: viewtopic.php?f=18&t=145 . Jeśli "kamień papier nożyce" to dla Ciebie za wiele, to na prawdę tylko do demonstracji penisa się nadajesz. Jeśli wygrasz, to honor jest po twojej stronie i żyj sobie na wieki.
Czekam 3 dni na odpowiedź i wywalone mam na twoje opinie.

Euzebiusz z Cezarei

Re: WYZYWAM EUZEBIUSZA Z CEZAREI

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 24 mar 2017, 20:25

Obrazek

A tam miecz. Masz ten oto topór wojenny i pociachaj sobie mą głowę skoro tak lubisz. :)

Tak, to znaczy, że odmawiam brania udziału w pojedynku i pewna klasa może mnie nazywać w najróżniejszy sposób, bo już do tego przywykłem. :P

Zostawiam Wam ten projekt, bo chyba komuś pokrzyżowałem plany. :P

Euzebiusz z Cezarei

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 25 mar 2017, 13:54

Jeszcze nie widzę siebie bez głowy? :D

Panie Administratorze sudukańsko-dreamlandzko-sarmacki, proszę się nie krępować i usuwać swych przeciwników. Choć może powinienem Cię nazwać mistrzem gry? :P

Euzebiusz z Cezarei

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 27 mar 2017, 12:10

Euzebiusz przysnął sobie na chwilę. Nagle się budzi sprawdzając, czy ma głowę na swoim miejscu i okazało się, że miał, a to, że ktoś mu chciał ją ściąć to chyba jakiś koszmar był.

Marietta della Veronese

Postautor: Marietta della Veronese » 27 mar 2017, 21:00

Nie było mnie kilka dni, więc sądziłam, że już Cie Euzebiuszu, w jednym kawałku nie ujrzę. :D

Euzebiusz z Cezarei

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 28 mar 2017, 2:07

Zapewne ktoś by wpadł, aby sprzedawać mnie porcjowanego. :D Ale ja nie mogę ulegać niskiego lotu prowokacjom, które są niezbyt przemyślane. To już proces Lazarusa Vilandera z nawciskaniem mu zarzutów z dupy mi się bardziej podobał, a ten performance wymierzony w moją skromną osobę, trąca pewnego rodzaju bezradnością.

Role w królestwie się bardzo pozmieniały i ta tak zwana generalicja zawiadująca tym wszystkim, trochę popłynęła w swych zamysłach skupiając się tylko na mnie, co jest bardzo dziwne. Co gorsza, próbowała przekierować negatywne emocje względem mojej skromnej osoby na innych ludzi nadając odgórny osąd mej osoby. Ja się wypowiadam/wypowiadałem jako osoba bardzo neutralna, czasem negatywnie nastawiona do tego wszystkiego, co się tu wyprawia. Jestem obieżyświatem. Gdybym był mieszkańcem KW, to już dawno bym wisiał, bo znalazły by się na mnie odpowiednie paragrafy. Sądzę, że te same, co na Lazarusa, ale nie wnikam. :P

Przypominam, że od bardzo dawna mówi się o zabawie na terytorium Wurstlandii, ale jeżeli ta zabawa ma wyglądać w taki sposób, że się nawołuje do eliminacji całkowitej kogokolwiek, to przepraszam bardzo, ale coś tu jest nie tak. Piraci parokrotnie domagali się reakcji ze strony ex-króla i ex-królowej. Postawiono na ignorancję. Potem zaczęto pokracznie tłumaczyć tę ignorancję. Ktoś wszedł w rolę adwokata ludzi oskarżanych o coś, a teraz mi ten ktoś będzie nawoływał do eksterminacji całkowitej mojej skromnej osoby? Nie potrafisz sobie poradzić z tą rolą, którą objąłeś, to zakończ ją jakoś, a nie na mnie się wyżywasz.

Ciągle ja tu jestem winny wszystkiemu, a tak zwana reszta zdolna do wydawania to słodkie niewiniątka i boją się ponieść jakiekolwiek konsekwencje swoich działań... Nie pozwolę Wam na te same zagrywki, co zrobiliście z Lazarusem czy też Markusem. Oni mieli prawo pójść w cholerę i potem przyszedł ktoś inny w celu zamienienia się rolami... To jest męczące i nużące jak się pełni przez dłuższy czas tę samą funkcję... Z nudów przychodzą chore myśli i Markusowi przyszła do głowy nagła śmierć. Lazarusowi nagłe rzucenie koroną do swobodnie sobie płynącej rzeczki oraz przypadkowa napaść na przypadkowo przechodzącą parę zakochańców. Jakie nagłe poruszenie w mikroświecie nastało...Jednodniowy król...ten to ma łeb zryty... :D

Za bardzo bierzecie wszystko do siebie. Zluzujta bieliznę, a kobiety najlepiej jakby nic nie nosiły, bo okres u kobiet i inne nagłe zaburzenia hormonalne, to jest coś strasznego. Rzuca się to, jakby z wody, co dopiero by wyleciało. :P

Tyle ode mnie, jakby komuś chęć nastała odcięcia głowy od mego tułowia. :D

Euzebiusz z Cezarei

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 29 mar 2017, 3:45

I co, Dornanie Loth? Długo zamierzasz cwaniaczyć i przyprawiać mi różne gęby? Już odszedłeś z radością z tego v-kraju, a panel administratora sobie na wszelki wypadek zostawiłeś? Równie dobrze możesz otworzyć drzwi i udać, że wyszedłeś, ale pełen panel administratora oddaj królowi tej krainy, a potem możesz sobie nim manipulować na fejsbuczku.

Obiecałeś wyeliminować siebie albo mnie, więc miej jaja i to zrób skoro tak bardzo pragniesz krwi, w szczególności mej krwawicy, bo postaci piratów któryś z adminów po prostu ukradł i rżnął idiotę na pokaz, że zablokowani piraci są przecież niezablokowani, bo MY, wielcy PANOWIE, mamy kurwa uprawnienia i sobie aktywujemy czy też deaktywujemy każdego, kto nam pasi i nie pasi...

Coś dziwnie ucichłeś. Czyżby cisza przed burzą? Rób kurwa porządek, bo wiem, że lubisz siedzieć w krzakach i robić narady wymierzone w poszczególne jednostki!

Dość mam cweli, którzy każą się czuć swobodnie na ziemiach wurstlandzkich, a potem im coś odjebie i zaczną robić wszystko, aby daną jednostkę/dane jednostki wyeliminować pod płaszczykiem sprawiedliwości społecznej, bo się nie dostosowują do tego wszystkiego, co rasa PANÓW uchwaliła czy tam sobie zaplanowała.

3 dni minęły i wykonaj w końcu swoje posunięcie, bo czas Ci się skończył. :)

Euzebiusz z Cezarei

Postautor: Euzebiusz z Cezarei » 31 mar 2017, 4:02

I dla takich akcji nie warto w ogóle angażować się w Wurstlandii, bo zawsze znajdzie się kretyn z uprawnieniami administratorskimi i zagrozi, że albo spełnisz jego zachcianki albo namówię innych tj. zrobię im pranie mózgu, żeby zaczęli nie przepadać za tobą, bo coś tam i wygeneruję wewnętrzną ignorancję, która doprowadzi do procesu eliminacji jednostki/jednostek, czyli typowe sprowadzenie normalnego człowieka do miana trolla, które dominuje w większości zdegenerowanych tworów mikronacyjnych, w których dwójka administratorów KW jest zakochanych, bo własnego rozumu od jakiegoś czasu już nie mają z racji tego, że ulegli indoktrynacji uniwersytecko-politycznej. Czyżby ktoś za bardzo wziął sobie do serca twórczość niejakiego Pawła Zanika, która była wymierzona w konkretne grupy ludzi w mikroświat się zabawiające?

Dlatego jak mam do czynienia ze studentami czy też gałganami, które już wylazły z pola uniwersyteckiego, to wiem, że to coś życie ma w dupie, a ideologię w głowie i szerzy to ścierwo wzdłuż i wszerz, a potem wyrasta patologia, a nie zdrowy organizm.

Jest to jedna z przyczyn upadku mikroświata, bo w większej mierze to studenciaki czy też uczniaki, które już biją się między sobą coraz większym zdegenerowaniem, są za niego odpowiedzialni. Ci normalni to trolle i spamerzy, a te ustrojstwo wylęgające wiadomo z jakiego ustroju to ta gawiedź, przed którą należy klękać i być posłusznym. Ta gawiedź jest odpowiedzialna za zaprowadzanie swoich porządków i zmuszanie innych do ich przestrzegania na terenie mikronacji, bo tak ich te doktorancko-profesorskie towarzycho w różnych lożach poupychane poustawiało, że Ci dryfują w takich obłokach, że ja już kurwa w niebo brzydzę się patrzeć.

Zatem, królu, jak twój pomagier numer jeden czy też dwa zaniemógł, to podejmij decyzję za niego skoro to jest twój bliski współpracownik. :)

Wróć do „Rynek Miejski”